10 ژانویه 2019

ابعاد پنجره دوجداره UPVC به چه صورت است ؟ برای اندازه گیری درب و پنجره UPVC نیاز به افرادی با تجارب و دقت بالا می باشد تا بتوان محصولی فراتر از نیاز مشتریان را عرضه کرد.

پرسنل اندازه گیری و طراحی ، درب و پنجره دوجداره را از حیث ابعادی ، حالت های بازشو ، هماهنگی پروفیل و طرح پنجره دوجداره با نمای ساختمان و دیگر پنجره ها ، هماهنگی رنگ شیشه دوجداره یا سه جداره با رنگ دیگر شیشه ها و میزان عبور نور از آن و میزان آلودگی صوتی بررسی می کنند تا این امکان را به مشتری دهند که محصولی با مشخصه های درخواستی خود داشته باشند.

ابعاد پنجره دوجداره UPVC در ساختمان چگونه محاسبه می شود؟

دقت در طراحی پنجره دوجداره

ابعاد پنجره دوجداره UPVC : همچنین طراحی پنجره با توجه به سقف کاذب ، کتیبه ، گچ بری های خاص ، محل نصب میل پرده ، محل قرارگیری پنجره UPVC (آشپزخانه ، کتابخانه ، پذیرایی ، سرویس های بهداشتی ، تراس ) و موانع موجود در بازشدن پنجره ها انجام می گردد.

استفاده از پنجره های کشویی یا دوحالته ، استفاده از کتیبه و پاخور در لنگه ثابت یا متحرک ، شیشه یا پنل ، داخل بازشو یا بیرون بازشو بودن درب یا پنجره دوجداره ، ثابت یا بازشو بودن ، تقسیم بندی صحیح پنجره UPVC از جمله راهکارهای قابل اجرا در طراحی بهینه با توجه به درخواست مشتری می باشند.

بطور مثال برای استفاده از تبادل جریان هوا بدون برخورد به پرده میتوان از پنجره های کشویی یا دوحالته استفاده کرد.

دقت در اندازه گیری پنجره UPVC

ابعاد پنجره دوجداره UPVC : دقت در اندازه گیری و نحوه طراحی درب و پنجره دوجداره از جمله فعالیت هایی هستند که در کیفیت نصب پنجره UPVC و رضایت مشتری تاثیر زیادی دارد و تمام مسئولیت آن بر عهده شرکت تولید کننده می باشد.

نحوه اندازه گیری نادرست در اندازه گیری موجب عدم تطابق ابعاد درب و پنجره UPVC تولیدی با ابعاد قاب پنجره و عدم نصب در زمان درخواستی می شود.

برای جلوگیری از این قبیل اشتباهات فرم های خامی تهیه شده که ستون های عرض و ارتفاع در آن مشخص شده و هرکدام دارای سه جای خالی می باشند.
بطور مثال پرسنل اندازه گیری عرض را سه بار (با توجه به بزرگ یا کوچک بودن درب و پنجره دوجداره) در قسمت چپ ، وسط و راست اندازه گیری کرده و هرسه عدد را یادداشت می کند و با درنظر گرفتن میزان تلرانس ، یکی از اندازه ها را انتخاب می کند.

ابعاد استاندارد پنجره دوجداره

ابعاد استاندارد پنجره دوجداره

ابعاد پنجره دوجداره UPVC : بطور معمول ارتفاع کف تا سقف در بیشتر واحد های مسکونی برابر با ۲۸۰ سانتی متر است.

برای قرار دادن اشیا پشت پنجره و رعایت ضوابط و قوانین شهرداری ، از کف تا ارتفاع ۱ متری باید ثابت باشد. در قسمت بالای پنجره در صورت استفاده از سقف کاذب ، گچ بری و یا نصب پرده ، بهتر است ۴۰ سانتی متر بالا نیز ثابت (کتیبه) شود.

ارتفاع باقیمانده برابر با ۱۴۰ سانتی متر است که برای تناسب عرض و ارتفاع ، پیشنهاد می کنیم عرض ۶۰ تا ۷۵ سانتی متر برای این پنجره دوجداره در نظر گرفته شود.

برای پنجره UPVC عرض پنجره ها نیز بهتر است به صورتی باشد که عرض هر لنگه از پنجره بین ۶۰ تا ۷۵ سانتی متر باشد و باید در نظر داشت در یک بعد از نمای ساختمان عرض و ارتفاع فریم ها به صورتی در نظر گرفته شود که ابعاد لنگه های پنجره ها در اتاق های مختلف که در یک بعد نما قرار می گیرند در آن بعد از نما تقریبا مساوی باشد
به طور مثال اگر در یک پنجره دولنگه با ابعاد ۱۵۰×۱۵۰ در اتاق خواب قرار می گیرد و درموازات آن در همان بعد از نما یک پنجره سه لنگه برای پذیرایی در نظر داریم ابعاد هر لنگه پنجرۀ پذیرایی را نیز باید ۱۵۰×۷۵ درنظر بگیریم که ابعاد کلی پنجره پذیرایی به ارتفاع ۱۵۰ و عرض ۲۲۵ سانتی متر خواهد شد.

مشتریان ما خواهان بهترین و مناسب ترین محصول درب و پنجره دوجداره هستند و از آنجاکه اعتماد و رضایت آنها سرمایه ماست ، تلاش می کنیم تا با استفاده از راهنمایی هایی درخور ، نیازهای آنها را برطرف کنیم.

برای اطلاع از جدید ترین قیمت پنجره دوجداره هافمن می توانید به راحتی با کارشناسان آنلاین ارتباط برقرار نمایید و یا به قسمت های مربوطه از متن مراجعه نمایید.