09 آگوست 2020

تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب امکان دارد؟

تعویض پنجره های قدیمی در همه موارد، مخصوصا باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب یا تعمیر کردن آنها یک راه حل مقرون به صرفه تر نسبت به تعویض باشد.

تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب امکان دارد؟

تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب

حتما بخوانید:

انواع پنجره دوجداره UPVC

جایگزینی پنجره یا تعمیر؟

غالباً از ما سؤال می شود که آیا ایده خوبی است، جایگزینی پنجره های قدیمی با پنجره های جدید؟ معمولاً این مورد بستگی به نظر صاحب خانه ها دارد، اما با تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های جدید شما در وقت، مصرف انرژی و پول صرفه جویی می کنید.

بنابراین توصیه می کنیم هنگام نوسازی یک خانه پنجره ها را تعویض کنید. پنجره های قدیمی هوا و گرمای بیشتری نسبت به نمونه های جدید از خانه بیرون می برند، اما در پنجره های جدید هوای گرم داخل خانه خیلی کم بیرون می رود و محیط خانه در فصل های سرد گرم می ماند.

هزینه تعویض پنجره خیلی زیاد نیست و عمدتا براساس نیروی کار است. اگر می خواهید پنجره های قدیمی پرتابل را جایگزین کنید، یک پنجره دوجداره با کیفیت پایین، را خریداری و سفارش ندهید. از نظر کیفیت با همان پنجره های قدیمی تفاوتی ندارند.

برای تعویض پنجره های خود حتما از بهترین کیفیت در پنجره های دوجداره استفاده کنید. گذشته از صرفه جویی در مصرف انرژی، یک پنجره دوجداره جدید از دوام بیشتری، برای کاهش انتقال صدا برخوردار است.

تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب امکان دارد؟

تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب

 

تمام آنچه که باید به شما بگوییم، این است که باید بدانید چگونه بهترین پنجره را برای خانه خود در اینجا انتخاب کنید. به سایت وین کار مراجعه کنید تا بدانید کدام نوع قاب را برای پنجره انتخاب کنید. بین چوب، آلومینیوم، UPVC و …

آیا جایگزینی پنجره های قدیمی باعث صرفه جویی در هزینه می شود؟

پاسخ کوتاه این است که محتمل نیست. از نظر صرفه جویی در هزینه، در زمینه تعویض پنجره خانه به ندرت هزینه را توجیه می کند، اگرچه بستگی به این دارد که آیا کارهای بیشتری برای نوسازی پنجره های قدیمی لازم است یا خیر.

یک ارزیابی دقیق داشته باشید که آیا شما باید پنجره هایتان را جایگزین کنید یا خیر. اگر تصمیم به جایگزینی گرفتید تمام هزینه ها را در نظر داشته باشید، همچنین هزینه های نصب را نیز اضافه کنید. و قیمت پنجره دوجداره مد نظر را گرفته و سفارش دهید .

حال اگر بخواهید هزینه جایگزینی یک پنجره را در نظر بگیرید، از طریق صرفه جویی در مصرف انرژی اضافه شده از آن پنجره را کم کنید، هزینه قبض و گرمای خود را بررسی کنید. مدتی طول می کشد تا از طریق یک پنجره بهتر، جبران شود.

اما در اینصورت هم صرفه جویی در هزینه می شود هم فضای خانه شما گرم تر از قبل شده است.

تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب امکان دارد؟

تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب

 

زمان تعویض پنجره

اگر پنجره های شما به دلیل نفوذ آب و بخار به شدت آسیب دیده و پوسیده شده اند، یک مورد جدی برای تعویض هستند. با گذشت زمان، پوسیدگی بیشتر از چیزی است که فقط از دست دادن گرما باشد، منظره ای زشت را نیز بوجود می آورد.

در بعضی مواقع پوسیدگی می تواند بیشتر از پنجره باشد و بر تمام ساختار دیوار شما تأثیر بگذارد. پس بهترین راه حل برای جلوگیری از این موارد تعویض هرچه سریعتر پنجره می باشد.

تعمیر پنجره های قدیمی

اگر پنجره های شما نسبتاً خوب هستند و مسئله نشت هوا است، تعمیر پنجره دوجداره نه تنها امکان پذیر است، بلکه به احتمال زیاد بسیار ارزان تر نیز خواهد بود و بازپرداخت بسیار سریع را برای تلاش هایتان از نظر صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه ارائه می دهد.

تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب امکان دارد؟

تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب

 

اولین قدم برای تعمیر کردن تعیین محل دقیق نشت هوا است. دورتا دور پنجره هایتان را با دقت تمام نگاه کنید، البته در روزهایی که باد می وزد تا نشتی هوا را بتوانید پیدا کنید. پیدا کردن نشتی کمی سخت است. می توانید این کار را به یک تعمیرکار پنجره بسپارید.

نحوه تعمیر پنجره های مسطح

با گذشت زمان، مهر و موم ها در پنجره شروع به فرسودگی می کنند که باعث می شود هوا به داخل و بیرون نشت کند، در بعضی موارد این نشت منجر به بخار و رطوبت بین صفحات می شود. شرکت هایی وجود دارند که خدمات تعمیر را ارائه می دهند و غالباً هزینه آن تقریباً نیمی از قیمت تعویض پنجره می شود.

برای ترمیم یک پنجره بخار گرفته سوراخ هایی در شیشه ایجاد می کنند، دریچه های تهویه رطوبت در آن سوراخ ها نصب می شوند تا اطمینان حاصل شود که هوا در آینده می تواند جریان داشته باشد و رطوبت را در آینده از بین ببرد تا مشکل دوباره پیش نیاید.

اگر در پایان تصمیم به تعویض پنجره های خود گرفتید، افرادی را با دقت انتخاب کنید. چون همه پنجره ها به طور برابر نصب نمی شوند، انتخاب درست و نصب مناسب تأثیر بسیار زیادی در نحوه عملکرد و ماندگاری آنها خواهد داشت.

 

در پایان از همراهی شما عزیزان کمال تشکر را داریم، برای تعویض و یا تعمیر پنجره های خود می توانید با مراجعه به سایت ما و دیدن انواع پنجره های دوجداره همچنین مشاوره رایگان با کارشناسان ما پنجره های خود را تعویض کنید.