۲۴ فروردین ۱۳۹۹

قیمت پنجره دوجداره هافمن به چه عواملی وابسته است؟

قیمت پنجره دوجداره هافمن که جزو سه برند برتر کشور در این صنعت میباشد به نسبت کیفیت و در مقایسه با سایر رقبای خود بسیار مناسب می باشد.

قیمت پنجره دو جداره هافمن از تنوع بالایی برخوردار می باشد و عوامل بسیاری در تعیین قیمت پنجره دو جداره مناسب شما موثر است.

از جمله می توان به متغیر هایی همچون ابعاد پنجره که بر اساس سانتی متر مکعب و متر مربع مشخص می گردد اشاره کرد زیرا هر چه ابعاد پنجره بزرگتر باشد مقدار پروفیل استفاده شده نیز افزایش می یابد، همچنین متراژ شیشه مورد مصرف نیز بیشتر می شود و اندازه پنجره بر طراحی و تعداد یراق آلات نیز اثر گذار است.

دومین عامل موثر نوع پنجره مورد نیاز شما می باشد، یعنی اینکه پنجره شما ثابت باشد، کشویی باشد یا در آن از بازشونده ها استفاده شده باشد یا حتی تعداد بازشونده های مورد استفاده نیز در تعیین قیمت پنجره دو جداره موثر است.

عامل سوم نوع فریم مورد درخواست می باشد، یعنی پاسخ به این پرسش که فریم قرار است در ساختمانی نوساز نصب شود یا جایگزین پنجره ای قدیمی در فرآیند نوسازی ساختمان شود، در محاسبه قیمت پنجره دو جداره هافمن اثرگذار است.

از دیگر عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره  نوع و رنگ پروفیل پنجره می باشد، اینکه پروفیل سفید باشد یا رنگی و طرح چوب ، روکش لمینت باشد یا آلومینیوم در قیمت پنجره دو جداره  تاثیر گذار است.

حتما بخوانید: در مورد پنجره دوجداره وین تک چه می دانید؟

عامل بعدی نوع و رنگ شیشه پنجره می باشد یعنی اینکه شیشه دو جداره است یا سه جداره و ضخامت هر لایه آن چند میلیمتر است.

ششمین عامل اثرگذار در قیمت گالوانیزه های مورد استفاده در داخل بدنه پنجره می باشد که از مهمترین فاکتور های انتخاب پروفیل پنجره است نوع متریال مورد استفاده و ضخامت آن در عمر مفید و کیفیت و کارایی پروفیل نقش مهمی را ایفا میکند.

همچنین یراق آلات مصرفی در پنجره نیز، بسیار در کیفیت و قیمت پنجره دوجداره هافمن موثر است زیرا بهترین و با کیفیت ترین پنجره ها نیز در صورت استفاده از یراق آلات نامناسب و بی کیفیت پس از اندک زمانی به مشکل بر میخورند.

عامل بعدی وجود یا عدم وجود کتیبه در طراحی پنجره می باشد.

تعداد لنگه های پنجره نیز در قیمت موثر است.

از دیگر عوامل خارجی تاثیر گذار در تغییر قیمت پنجره دو جداره هافمن سیاست های کلان دولت ، نرخ تورم و نوسان در قیمت ارز است.

چرا که بسیاری از هزینه های تمام شده محصول وابسته یه این عوامل است.

حتما بخوانید: قیمت پنجره دوجداره upvc چگونه محاسبه میشود؟

همچنین بسیاری از مواد اولیه مورد استفاده در این صنعت از طریق واردات تامین میشود که باعث میشود اثر عوامل فوق بر نوسان قیمت بیش از پیش نمایان باشد.

در آخر ذکر این نکته ضروری است که قیمت پنجره دوجداره هافمن بسیار کمتر از نمونه های خارجی میباشد، اما کیفیت آن در حد استاندارد های بین المللی است. چرا که تمامی محصولات با بهترین مواد اولیه، طراحی زیبا و کاربردی و با استفاده از ماشین های اتریشی و تکنولوژی کشور آلمان تولید میشود و گارانتی طولانی مدت این شرکت برای پروفیل ها گواه اطمینان به کیفیت محصولات تولید شده میباشد.

برای تعیین قیمت پنجره دو جداره هافمن پس از اندازه گیری ابعاد فضایی که پنجره قرار است در آن نصب شود با کارشناسان وینکار تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره در انتخاب پنجره مناسب از قیمت های محصول مورد نظر نیز به طور دقیق مطلع گردید.