27 جولای 2020

قیمت پنجره دوجداره ویستابست در وین کار

پنجره های دو جداره به پنجره هایی می گویند که از یک قاب و دو یا چند لایه شیشه که بین آن ها با یک گاز بی اثر پر شده گفته می شود. این نوع پنجره ها عایق حرارت و برودت و صوت می باشند، از ورود گرد و غبار به داخل خانه جلوگیری می کنند. این ویژگی ها باعث شده تا این پنجره ها در ایران و جهان محبوبیت خاصی پیدا کنند، همچنین قیمت پنجره دوجداره ویستابست قیمتی مناسب می باشد.

 

قیمت پنجره دوجداره ویستابست در وین کار

قیمت پنجره دوجداره ویستابست

 

پنجره های ویستابست از برندهای باکیفیت و معتبر پنجره های دوجداره می باشد. این پنجره ها بیشتر در ساختمان های تجاری و مسکونی استفاده می شوند. شرکت ویستابست یکی از معتبرترین شرکت ها در تولید پروفیل و یراق و شیشه پنجره های دوجداره می باشد.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با این برند پنجره دوجداره و عوامل تعیین کننده قیمت آن آشنا کنیم لطفا با ما همراه باشید.

حتما بخوانید: قیمت پنجره دوجداره upvc

معیار های تاثیرگذار بر قیمت این پنجره ها

قیمت پنجره های ویتابست به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن ها عبارت اند از :

  • ابعاد پنجره

برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره ویستابست مانند، هر نوع پنجره ی دیگری ابتدا باید ابعاد آن را اندازه گیری کنید و به کارشناسان تحویل بدهید، تا آن ها بر اساس این ابعاد بتوانند قیمت حدودی آن را به شما ارائه کنند.

  • یراق آلات استفاده شده

در هنگام خرید این پنجره ها متخصصان ما به شما انواع یراق آلات داخلی و خارجی را پیشنهاد می کنند که هر کدام از آن ها قیمت های متفاوتی دارند.

  • پروفیل استفاده شده

نوع پروفیل نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت پنجره های ویستابست می باشد. به طور کلی دو نوع پروفیل داریم ( پروفیل آلمینیومی و پروفیل UPVC ) که نوع آلمینیومی آن گران تر می باشد. همین امر باعث گرانتر شدن پنجره نیز می شود.

  • نوع پنجره

پنجره های دو جداره دارای انواع مختلفی می باشند. برای مثال، پنجره دو جداره ثابت و پنجره دوجداره بازشو. هر نوع از پنجره های دوجداره ویستابست مقدار خاصی پروفیل مصرف می کنند. بنابراین قیمت هر کدام به تعداد پروفیل استفاده شده در آن ها بستگی دارد.

 

قیمت پنجره دوجداره ویستابست در وین کار

قیمت پنجره دوجداره ویستابست

 

این عوامل تنها تعدادی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت این پنجره ها می باشد، همچنین عوامل خارجی مانند قیمت ارز و اوضاع سیاسی و… بر روی قیمت این پنجره ها موثر است. در واقع قیمت پنجره های دوجداره UPVC متشکل از چندین عامل می باشد و فقط یک عامل در تعیین قیمت آن موثر نیست.

 

امیدواریم که شما عزیزان از مطالعه این مطلب نهایت استفاده را برده باشید، در آخر از شما کاربران عزیز بابت مطالعه این مطلب تشکر می کنیم.