26 آگوست 2019

لمینت پنجره UPVC را می توان اینگونه توضیح داد که : پنجره دوجداره UPVC همه جا به صورت سفید قابل استفاده نیستند.

در معماری های مدرن ساختمانی امروزه نیاز به طرح و رنگ های مختلفی است که این نیاز را با لمینت های رنگی و طرح چوب UPVC مرتفع کرده اند.بهتر است بدانیم که تنوع رنگ لمینت ها فراوان می باشد و برای هر طرح و رنگی می توان لمینت نزدیک به معماری ساختمان را پیدا کرد.

از آنجایی که درب و پنجره به عنوان متریالی مهم در نماهای داخلی و خارجی می باشند بسیار حائز اهمیت هستند.

بنابراین استفاده از لمینت پنجره روش بسیار مناسبی برای دکوراتیو کردن پنجره ها هستند

پنجره های لمینت تشابه خیلی زیادی به پنجره های چوبی دارند و این امتیاز لمینت می باشد . پنجره دوجداره رنگی هم دارای رنگ های متفاوتی است و مناسب با سلیقه ای که دارید میتوانید رنگ موجود را انتخاب کرده  و نمای ساختمان را متفاوت کنید .

امتیازات دیگری همچون:

  • ثبات رنگ
  • ضدخشی
  • استحکام بالای روکش پنجره می باشند.

نحوه تولید پروفیل لمینت پنجره دوجداره UPVC

فرآیند تولید پنجره های طرح دار لمینت شبیه به پروسه تولید پروفیل سفید می باشند ولی با این تفاوت که پروفیل سفید با رنگ دانه های قهوه ای ترکیب شده و رنگ پروفیل هم قهوه ای می شود.

بعد از تولید پروفیل قهوه ای ، آنها را به دستگاهی هدایت می کنند که با چسبی بسیار قوی و حرارت و پرس لمینت ها را با فشار غلتک های  مخصوص به روی پروفیل می نشیند.

این غلتک ها باعث می شوند که هوا به صورت حباب زیر لمینت ها نماند و چسب ها جذب لمینت شوند.

البته کیفیت دستگاه هایی که لمینت تولید می کنند نیز حائز اهمیت هستند و خود لمینتی که استفاده می شوند که در مجموع لمینت قابل قبولی تولید می شود.

لمینت ها به صورت یک رو از داخل و یا خارج پنجره و همچنین به صورت دو رو لمینت قابل ساخت هستند.

مقاومت لمینت پنجره UPVC

مقاومت لمینت پنجره های UPVC به قدری بالاست که قابل جداکردن از روی پروفیل نیستند چرا که پروسه تولید این لمینت ها با دستگاه های اتوماتیک آلمانی و هم زمان با پرس لمینت و حرارت و چسب تولید می شوند. و قابلیت مقاومت زیاد رنگ پنجره به صدمات  احتمالی را دارند و ضدخش می باشند.

در صورتی که به دنبال خرید انواع مدل های پنجره می باشید می توانید با مراجعه کردن به قسمت قیمت پنجره دوجداره UPVC از جدید ترین مدل های پنجره دوجداره به همراه مشخصات و قیمت های آن اطلاع یابید.