14 اکتبر 2020

پنجره دوجداره برای راه پله

راه پله ها بخشی از ساختمان هستند که باید بسیار مورد توجه قرار گیرند. پنجره دوجداره برای راه پله انتخابی مناسب برای ساختمان می باشد. راه پله محلی برای تردد افراد است و نصب پنجره دوجداره نه تنها نمای داخلی و نمای بیرونی را زیبا می کند، بلکه از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری خواهد کرد. راه پله هایی که دارای سقف بلند هستند، با نصب پنجره های دوجداره بزرگ بسیار جذاب می شوند.

قیمت پنجره دوجداره راه پله

پنجره های دوجداره قیمت متغیری داشته و از اصلی ترین عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول کیفیت آن می باشد. همچنین سایز پنجره ها، نحوه ساخت آن، نوع شیشه به کار رفته در آن و … نیز باعث تغییر قیمت پنجره دوجداره برای راه پله می شود.

 

قیمت و خرید پنجره های دوجداره برای راه پله

 

مزایای پنجره دوجداره راه پله

  1. پنجره دوجداره باعث زیباتر شدن نمای داخلی و نمای بیرونی سلختمان می شود. این پنجره ها مناسب ترین گزینه برای مکان های پر سر و صدا می باشد، زیرا پنجره های دوجداره عایق صدا بوده و تاثیر زیادی بر روی کاهش سر و صدا دارد.
  2. استفاده از پنجره های دوجداره در راه پله ها مصرف انرژی را تا میزان قابل توجهی کاهش می دهد و از خروج گرما در ساختمان های بزرگ جلوگیری می کند.
  3. این پنجره ها دید خوبی به بیرون داشته و شما می توانید از تماشای فضای بیرون لذت ببرید. همچنین پنجره های دوجداره نور را از خود عبور داده و باعث روشن تر شدن راه پله ساختمان می شود.

پنجره دوجداره راه پله هافمن

پنجره دوجداره هافمن یکی از باکیفیت ترین نوع پنجره های دوجداره است که توانسته جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد. هافمن از جمله تولیدکنندگان پروفیل های انواع پنجره یو پی وی سی در ایران می باشد و از سیستم های پیشرفته و اتوماتیک و جدیدترین قالب ها برای تولید استفاده می کند. در بخش کنترل کیفیت بر روی این محصول تست های دما، ضربه گیری و سایر تست ها انجام شده تا از کیفیت تولید این محصول اطمینان حاصل شود.

خرید پنجره دوجداره راه پله

در هنگام خرید پنجره برای راه پله ساختمان ابتدا باید ابعاد پنجره اندازه گیری شود و سپس با توجه به ابعاد پنجره مورد نظر را سفارش داد. دقت داشته باشید که کیفیت پنجره ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل توصیه می شود این محصول را از مراکز معتبر خریداری کنید.

مجموعه تولیدی پنجره وینکار یکی از شرکت های معتبر در زمینه انواع پنجره های دوجداره یو پس وی سی بوده و بهترین و با کیفیت ترین پنجره های دوجداره را به مشتریان خود ارائه می دهد. جهت سفارش با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

نکاتی برای افزایش عمر پنجره دوجداره راه پله

  •  پس از مدتی بهتر است پنجره ها روغن کاری شوند تا حرکات آن ها روان تر شود. همچنین برای افزایش عمر لاستیک های درزگیر پنجره دوجداره بهتر است  هر سه ماه یک مرتبه آن ها را با آب و صابون تمیز کنید.

در صورتی که پس از نصب پنجره دوجداره در راه پله هنوز تعمیرات کلی ساختمان تمام نشده است، لیبل های آن را باز نکنید. پنجره های دوجداره راه پله به دلیل قرارگیری در فضای بیرون بهتر است سالی یک مرتبه رگلاژ پنجره دوجداره شوند.