31 آگوست 2019

نگهداری پنجره دوجداره UPVC

نگهداری پنجره دوجداره  و معرفی پروفیل مرغوب پنجره به صورت موردی در متن زیر آورده شده است .امید است با خواندن مطلب زیر نکات اموزنده ای را فرا بگیرید .

 1. برچسب های روی پروفیل را بلافاصله پس از نصب جدا نمائید در غیر این صورت در اثر تابش افتاب خشک شده و جدا نمی شود و یا اثر چسب روی پروفیل باقی می ماند .
 2. سطح پروفیل را با یک محلول پاک کننده ناساینده تمیز نمائید تا پنجره های شما همیشه تمیز و درخشان و بدون خط و خش باقی بماند .
 3. قطعات فلزی داخلی و بیرونی باید مرتب ، تمیز و عاری از گرد و غبار شوند .با یک روغن رقیق به صورت سالیانه روغن کاری شوند و قطعات متحرک پس از پاکسازی مرتب گریس کاری شوند .
 4. لولا ها ، لاکینگ پلیت ها و قطعات متحرک باید به صورت حرفه ای از نظر سفتی پیچ ها و عملکرد صحیح بازدید شوند .
 5. شیار های تخلیه اب بازدید شوند تا در اثر تجمع گرد و غبار مسدود نشده باشند .
 6. نوار های اب بندی باید گرد و غبارگیری و با یک محلول پاک کننده و ناساینده تمیز شوند تا پنجره ها بهترین اب بندی را داشته باشند .

مقایسه انواع پروفیل پنجره دوجداره UPVC از نظر کیفیت

پنجره دوجداره دارای کیفیت های متفاوت است که با توجه به کیفیت قیمت پنجره دوجداره مشخص میشود . قیمت های پنجره های دوجداره نسبت به برند های بازار نیز میتواند متفاوت باشد .وین تک یکی از برندهای موجود در بازار است که قیمت پنجره دوجداره وین تک نسبت به بقیه برندهای هافمن و ویستا بست متفاوت است .

پروفیل هایی مرغوب تر و مناسب ترند که :

 1. وضعیت ظاهر آن بهتر است و دارای ترک ، حفره و حباب نیستند و رنگ سفیدتری نسبت به نوع مشابه دارند.
 2. وزن ان ها در طول یک متر بیشتر از پروفیل های دیگر است .
 3. دارای تعداد کانال بیشتری هستند .
 4. در مقابل ضربه ترد وشکننده نیستند.
 5. ضخامت لایه خارجی ان بیشتر است .
 6. انعطاف ان در طول یک متر کمتر باشد ( یک میلیمتر )
 7. دارای کیفیت جوش و مقاومت جوش بالایی می باشند
 8. دارای عرض بیشتر و شیشه خور بزرگتری هستند .

ساخت پنجره دوجداره UPVC توسط شرکت وین کار با بهترین پروفیل از نظر کیفیت صورت می گیرد و میتوان با خیالت راحت جهت سفارش از این شرکت با سابقه اقدام نمود.