02 فوریه 2021

پرده کرکره شیشه دوجداره، پرده ای آلومینیومی است که در قسمت داخلی شیشه های دو جداره قرار می گیرد و ظاهری بسیار متفاوت و زیبا برای فضاهای داخلی یک ساختمان ایجاد می کند. البته تنها فایده این پرده ها تنوع بخشی نیست و پنجره هایی که در بین دو جداره شیشه شان، یک پرده قرار گرفته است مزیت های زیادی دارند.

استفاده از شیشه هایی که به پرده های بین جداره ای مجهز شده اند محدودیت خاصی نداشته و شما در فضاهای متفاوت اعم از اداره ها، دفاتر، بیمارستان ها، شرکت ها، هتل ها و کلا هر فضایی که نیاز است پنجره های دو جداره استفاده شود، می توانید به جای خرید پنجره های عادی این مدل را خریداری و نصب کنید. اگر درمورد پرده بین شیشه دوجداره اطلاعات زیادی ندارید، این متن می تواند نکات خوبی را در اختیارتان قرار دهد.

مزایای استفاده از پرده بین شیشه دو جداره

پنجره هایی که در بین دو جداره شیشه آنها یک پرده قرار دارد فواید زیادی را در اختیار شما قرار می دهند و این فواید باعث شده تا خرید این نوع پنجره رو به افزایش باشد. از جمله فواید و مزیت های این خلاقیت زیبا و جذاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تنظیم میزان نور ورودی

از وظایفی که پرده کرکره بین شیشه پنجره دو جداره از عهده آن به خوبی بر می آید، تنظیم میزان نور ورودی خورشید است. شما می توانید به صورت دستی و یا با استفاده از ریموت کنترل پره های این پرده را تنظیم کرده تا ورودی نور به همان اندازه ای باشد که شما به آن نیاز دارید.

افزایش عایق بندی شیشه دو جداره

همان طوری که می دانید شیشه های دو جداره همانند یک عایق عمل کرده و از تبادل حرارتی بین فضای داخلی و فضای خارجی یک بنا جلوگیری می کنند. قرارگیری این پرده بین دو جداره شیشه، عایق بندی را تقویت کرده و باعث می شود که میزان تبادل گرما و سرما حتی از قبل نیز کمتر شود.

افزایش تنوع و زیبایی در محیط

پرده کرکره بین شیشه پنجره دوجداره از جمله جدیدترین ابزارهایی است که در ساختمان های مدرن از آن استفاده می شود. این تکنولوژی جدید و نوین به خوبی می تواند تنوع و جذابیت را به ساختمان ها اضافه کند.

عدم نیاز به نگهداری

پرده بین شیشه دوجداره نیاز به نگهداری زیادی ندارد. از آنجایی که عملا ورود گرد و غبار به داخل شیشه غیر ممکن است در نتیجه پرده مذکور کثیف نشده و نگهداری از آن مساله مهمی نخواهد بود. تنها کاری در این بین باید به آن توجه کرد تمیز کردن قسمت های بیرونی شیشه است.

صرفه جویی مالی

تنها زمانی شما نیاز دارید این پرده را تعویض کنید که بخواهید کل شیشه دو جداره را نیز عوض نمایید. در غیر این صورت تا سالیان دراز این پرده بدون آنکه کوچکترین آسیبی ببیند قادر است زیبایی منحصر به فرد و جذابی را ایجاد کند و هزینه اضافی بابت تعویض پرده تحمیل نکند.

توجه داشته باشید بعد از گذشت زمان استفاده از پنجره دوجداره می بایست آن را رگلاژ نمایید به این خاطر می توانید برای رگلاژ پنجره دوجداره به لینک های مربوطه مراجعه نمایید و از آموزش های مربوطه به همراه فیلم آموزشی رایگان پنجره دوجداره خودتان را رگلاژ نمایید.

تنوع رنگی بالا

بر خلاف تیغه کرکره های عادی که در بازار وجود دارد و رنگ های آنها محدود است پرده بین دو شیشه دو جداره تنوع رنگی بالایی داشته و شما می توانید با توجه به رنگ غالب موجود در دکوراسیون محل کار یا زندگی خود یکی از انواع آن را انتخاب کنید.

افزایش بهداشت در محیط

استفاده از پرده کرکره بین شیشه دوجداره خصوصا در جاهایی که میزان آلودگی درآنها بالاست، می تواند شرایط بهداشتی خوبی را در محیط ایجاد کند. به همین دلیل استفاده از این نوع شیشه در فضاهای بیمارستانی و آزمایشگاهی که حجم میکروب ها در آنها زیاد است به شدت توصیه می شود.

انواع پرده کرکره بین شیشه پنجره دو جداره

پرده هایی که در داخل شیشه های دو جداره قرار گرفته اند در سه مدل در بازار موجود هستند و شما می توانید یکی از انواع آن را انتخاب و خریداری کنید.

در صورتی که به دنبال خرید پنجره دوجداره می باشید می توانید با وارد کردن متراژ در خواستی تان در قسمت محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره از تخفیف های وین کار بهره مند شوید.

پرده بین شیشه ای ولوم دار

پرده بین شیشه ای دستی را می توان در فضاهای مختلف و متفاوت مورد استفاده قرار داد و از مزایای آن بهره برد. در پرده بین شیشه ای ولوم دار، تنها می توان جهت قرارگیری پره ها را تنظیم کرد و بدین طریق میزان نور وارد شده به محیط را افزایش یا کاهش داد.

پرده کرکره بین شیشه ای مگنتی

پرده کرکره بین شیشه ای مگنتی یک پرده کرکره دستی است که در آن بالا و پایین رفتن پرده با کمک یک زنجیر انجام می شود. در این حالت وکیوم و عایق بودن شیشه به صورت کامل اتفاق می افتد.

کرکره بین شیشه ای برقی یا ریموت دار

برای بالا و پایین بردن پره یا کرکره پرده در داخل شیشه، یک موتور و ریموت کنترل نیاز است. موتور به کار گرفته شده یک موتور ۲۴ ولتی است و برای آنکه بتوان آن را راه اندازی کرد باید از باتری های خاص این دستگاه استفاده نمود. باز و بسته کردن پرده به کمک ریموت آن انجام می شود.

راحتی در تنظیم فاصله بین کرکره و جمع کردن و باز کردن پره ها از جمله فوایدی است که نصب این مدل می تواند برای شما به همراه داشته باشد. معمولا موتور در بالای پرده قرار داده می شود و شیشه به صورت کامل وکیوم است.

قیمت پرده کرکره شیشه دوجداره

قیمت پرده کرکره شیشه دو جداره ثابت نبوده و عوامل و فاکتورهای مختلفی بر روی تعیین قیمت نهایی تاثیر گذارند. به عنوان مثال کیفیت شیشه دو جداره ای که مورد استفاده قرار گرفته است از جمله مهم ترین عواملی است که باعث می شود قیمت این پنجره افزایش یا کاهش داشته باشد. هر چه کیفیت شیشه دو جداره بیشتر باشد بالطبع قیمت پرده کرکره شیشه دوجداره نیز افزایش خواهد داشت.

عامل دیگری که می تواند باعث تغییر قیمت شود، نوع پرده بین شیشه دو جداره است. پنجره هایی که کرکره آن به صورت دستی به سمت بالا و پایین حرکت می کند در مقایسه با پنجره هایی از موتور استفاده می کنند قیمت پایین تری دارند.

در این مطلب اطلاعات کاملی راجع به پرده بین شیشه پنجره دوجداره یو پی وی سی در اختیار تان قرار دادیم امیدواریم این مطلب به اندازه کافی برای تان آموزنده و مفید واقع شده باشد برای اطلاع از قیمت پرده بین شیشه دوجداره و قیمت پنجره دوجداره می توانید به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید و یا با کارشناسان آنلاین وین کار ارتباط برقرار نمایید.