۰۹ تیر ۱۳۹۹

آیه پنجره دوجداره انزو بهترین مارک است؟

امروزه پنجره دوجداره ( مخصوصا پنجره دوجداره انزو ) در ساختمان ها به وفور استفاده می شوند و طرفداران بسیاری پیدا کرده است . این پنجره ها علاوه بر ظاهر زیبایی که برای ساختمان به ارمغان می آورند باعث صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شوند.

همین دو عامل باعث محبوبیت این پنجره ها شده است . همانطور که می دانید شرکت ها و برندهای زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند . یکی از معروف ترین آن ها برند انزو می باشد که در این مطلب قصد صحبت درباره آن را داریم .

 

پنجره دوجداره انزو

پنجره دوجداره

 

آشنایی با پنجره دوجداره

پنجره های دو جداره از یک قاب یا از جنس UPVC یا از جنس آلمینیوم ساخته شده است . شیشه این پنجره ها به صورت دوجداره می باشند که در بین آن ها با گاز های نجیب مانند آرگون پر شده است ، این گاز باعث می شود تا این پنجره ها در برابر حرارت و صدا عایق باشند و اجازه نفوذ به گرد و غبار را نمی دهند .

حتما بخوانید: پنجره دوجداره فولکس واگنی

همه چیز درباره برند انزو

برند انزو از تولیدات شرکت آورتا می باشد ، که در سال ۱۳۸۵ کار خود را در زمینه تولید پروفیل UPVC شروع کرده بود . هدف این شرکت ساخت پنجره هایی بود که با راندمان بالا از هدر رفت انرژی جلوگیری کنند .

در واقع انزو نوع خاص مواد UPVC این پنجره ها می باشد ، که با کیفیت بسیار مرغوب ساخته شده است . به خاطر کیفیت بالا ، این مواد بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

 

مشخصات پنجره های دوجداره انزو

  • کیفیت پروفیل این پنجره ها بسیار بالا می باشد و از به روزترین استانداردهای دنیا در ساخت آن ها استفاده شده است .
  • دومین موردی که باعث محبوبیت این پنجره ها شده است ، استفاده از یراق آلات با کیفیت در آن ها می باشد .
  • ویژگی بعدی این محصول نوارهای درزبندی آن می باشد ، که از نوع EPDM هستند . این نوارها دارای انعطاف پذیری بالایی می باشند ، که باعث می شود باز و بسته شدن پنجره ها به راحتی انجام شود .

 

پنجره دوجداره انزو

پنجره دوجداره

 

در این مطلب تلاش کردیم تا شما را با این برند از پنجره دوجداره آشنا کنیم و تفاوت و ویژگی های آن را برایتان بیان کردیم . به طور کلی این پنجره مانند سایر پنجره های دو جداره می باشد ، اما در ساختار آن ها تفاوت هایی وجود دارد که باعث وجه تمایز این پنجره ها با سایر پنجره های دو جداره شده است .

 

امیدواریم که از خواندن این مطلب لذت برده باشید و برایتان مفید واقع شده باشد . شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت وینکار از دیگر برندهای پنجره دوجداره UPVC دیدن و برای سفارش با ما تماس بگیرید .