27 نوامبر 2020

همواره یکی از بهترین برند های پنجره دوجداره یو پی وی سی پنجره دوجداره انزو می باشد.با وین کار همراه باشید تا به بررسی قیمت پنجره دوجداره انزو نیز بپردازیم.همواره عوامل زیادی بر قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی انزو تاثیر گذار می باشد که در ادامه به بررسی هر یک از این عوامل خواهیم پرداخت.

آیا پنجره دوجداره انزو بهترین مارک است؟

امروزه پنجره دوجداره ( مخصوصا پنجره دوجداره انزو ) در ساختمان ها به وفور استفاده می شوند و طرفداران بسیاری پیدا کرده است . این پنجره ها علاوه بر ظاهر زیبایی که برای ساختمان به ارمغان می آورند باعث صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شوند.

همین دو عامل باعث محبوبیت این پنجره ها شده است . همانطور که می دانید شرکت ها و برندهای زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند . یکی از معروف ترین آن ها برند انزو می باشد که در این مطلب قصد صحبت درباره آن را داریم .

توجه داشته باشید ممکن است پس از مدتی پنجره دوجداره انزو تان نیاز به ریگلاژکردن داشت به همین خاطر پیشنهاد می دهیم فیلم رگلاژ پنجره دوجداره تک حالته را مشاهده نمایید.

 

مدل های پنجره دوجداره انزو

آشنایی با پنجره دوجداره انزو

پنجره های دو جداره از یک قاب یا از جنس UPVC یا از جنس آلمینیوم ساخته شده است . شیشه این پنجره ها به صورت دوجداره می باشند که در بین آن ها با گاز های نجیب مانند آرگون پر شده است ، این گاز باعث می شود تا این پنجره ها در برابر حرارت و صدا عایق باشند و اجازه نفوذ به گرد و غبار را نمی دهند .

نکات مربوط به خرید پنجره دوجداره انزو

برند انزو از تولیدات شرکت آورتا می باشد ، که در سال ۱۳۸۵ کار خود را در زمینه تولید پروفیل UPVC شروع کرده بود . هدف این شرکت ساخت پنجره هایی بود که با راندمان بالا از هدر رفت انرژی جلوگیری کنند .

در واقع انزو نوع خاص مواد UPVC این پنجره ها می باشد ، که با کیفیت بسیار مرغوب ساخته شده است . به خاطر کیفیت بالا ، این مواد بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

قیمت پنجره دوجداره هافمن چگونه محاسبه می شود؟

مشخصات پنجره دوجداره انزو

  • کیفیت پروفیل این پنجره ها بسیار بالا می باشد و از به روزترین استانداردهای دنیا در ساخت آن ها استفاده شده است .
  • دومین موردی که باعث محبوبیت این پنجره ها شده است ، استفاده از یراق آلات با کیفیت در آن ها می باشد .
  • ویژگی بعدی این محصول نوارهای درزبندی آن می باشد ، که از نوع EPDM هستند . این نوارها دارای انعطاف پذیری بالایی می باشند ، که باعث می شود باز و بسته شدن پنجره ها به راحتی انجام شود .

 

قیمت پنجره دوجداره انزو

امیدواریم این مطلب به اندازه ی کافی برای تان آموزنده و مفید واقع شده باشد. شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت وینکار از دیگر برندهای پنجره دوجداره دیدن فرمایید.