15 ژانویه 2019

چند نکته مهم در خرید پنجره های UPVC را برایتان آورده ایم تا با داشتن اطلاعات لازم جهت خرید پنجره های upvc بهتر و آگاهانه تر عمل کنید .

امروزه با توجه به اینکه تولید پنجره های دوجداره پیشرفت بالایی داشته و ویژگی های بخصوص این نوع پنجره باعث شده استفاده از آن ها به مراتب از پنجره های آلمینیومی بیشتر شود.

پس می توان اشاره کرد که متقاضی برای این نوع پنجره ها بیشتر می باشد.

با توجه به کاربردها و مزایای بی شماری که پنجره های دوجداره دارا هستند می توان به این نکته ی بسیار مهم اشاره کرد و آن هم انتخاب و خرید این نوع پنجره ها می باشد.

و همچنین نحوه ی استفاده از این موارد در پنجره هم حائز اهمیت است .

نوع پروفیل پنجره های UPVC

چند نکته مهم در خرید پنجره های UPVC

یکی از معایب پروفیل های بی کیفیت یا ارزان قیمت در این است که بعد از گذشت مدتی که در معرض آفتاب و یا اشعه خورشید قرار گرفتند دچار تغییر رنگ و یا تغییر حالت شده (دفرمه شدن) و یا در فصل سرما دچار شکستگی می شوند، در این صورت متاسفانه خریدار پس از یک دوره سرما و یا گرما به وضوح متوجه خرید نامرغوب خود خواهد شد.

توصیه می شود در هنگام انتخاب پروفیل پنجره دوجداره به سوابق شرکت و یا مجموعه تولید کننده پنجره دو جداره UPVC ، تعهد در ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش و رعایت استاندارهای مصوب و مورد تایید سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و  مرکز تحقیقات ساختمان، در تولید پنجره ها دقت کافی از سوی خریداران صورت پذیرد.

 

شیشه های دو جداره

چند نکته مهم در خرید پنجره های UPVC

نوع شیشه دوجداره نیز از مواردی است که باید قبل از خرید به آن دقت کرد.

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که خریداران پنجره های دو جداره می کنند عدم توجه به نوع شیشه و تمرکز بر روی نوع پروفیل می باشد، همانگونه که مشاهده می شود حدود ۸۵ % از یک پنجره را شیشه های آن تشکیل می دهد.

توجه داشته باشید که درشیشه ای که به صورت استاندارد در آن گاز آرگون تزریق شده باشد اختلاف دمای شیشه داخل و خارج خانه بسیار متفاوت است.

همچنین گاز آرگون از انتقال انرژی حرارتی و صوت جلوگیری می کند و بدین ترتیب از لحاظ هدر رفتن انرژی و ورود آلودگی صوتی خیال شما راحت خواهد شد.

در کارخانه های ساخت شیشه عموما شیشه های درجه دوم و سوم هم تولید می شود که به وضوح در بازار یافت می شود اما این شیشه ها از کیفیت بالایی برخوردار نیستند و دارای معایبی از جمله موج داشتن و نقطه های جوش در شیشه می باشند.

توجه داشته باشید وین کار این امکان را برای شما فراهم آورده است که پنجره های قدیمی تان را بدون تخریب جایگزین نماید به همین منظور شما می توانید با مراجعه کردن به بخش تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب از این امکانات بهره مند شوید.

یراق آلات در پنجره های دو جداره

یراق آلات در پنجره های دو جداره

یراق آلات از بخش های مهم فیزیکی در پنجره های دو جداره می باشند.

انواع یراق آلات در پنجره های دو جداره ، نوع بازشدن آنها را تعیین می کند.

نحوه قرار گیری ، محل قرار گیری و سیستم مورد استفاده یراق آلات در پنجره کاربرد آنها را مشخص می نماید.

از جمله موارد قابل توصیه انتخاب یراق آلات را می توان به انتخاب یراق از جنس زاماک و دارای گیربکس محل چرخش دستگیره ، پوشش یراق در سر تا سر محل باز شو پنجره به صورتی که حداقل در سه جهت پایین ، بالا و وسط پنجره را درگیر نماید و هم چنین استفاده از لولاهای مرغوب و استاندارد متناسب با وزن شیشه های دو جداره و یا استفاده از سیستم لولاهای قابل تنظیم (رگلاژی) و استفاده از دستگیره های چرخشی از جنس آلومینیوم سنگین را می توان اشاره کرد.

 

شرکت وین کار تولید کننده پنجره دوجداره UPVC بهترین خدمات تولید و نصب درب و پنجره UPVC را به شما ارائه خواهد داد. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.