23 ژانویه 2021

کابین دوش شیشه ای یکی از مدرن ترین و جدیدترین طرح ها برای دکوراسیون خانه می باشد که باعث جداسازی حمام از فضای خانه می شود. این کابین ها از دو نوع مات و براق تشکیل شده و نمای بسیار جذابی را به خانه شما می بخشند. با توجه به این که کابین دوش شیشه ای در معرض بخار و یا رطوبت قرار دارد باید جنس و کیفیت بسیار زیادی داشته و زنگ نزند و یا آسیبی نبیند. امروزه افراد به دنبال تنوع در دکوراسیون هستند و این کابین ها به عنوان پارتیشن هی زیبایی برای سرویس حمام محسوب می شوند.

برای مشاهده ی مدل های پنجره دوجداره کشویی می توانید با مراجعه کردن به بخش مدل ها از جدیدترین مدل های آن دیدن نمایید.

انواع کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ایی لاکچری

 لولایی

کابین دوش شیشه ایی لولایی

کابین دوش شیشه ای لولایی از جنس سکوریت ۱۰ میل است و می توان آن را با استفاده از روش سند بلاست به صورت مات و یا رنگی تولید کرد. این کابین ها همان طور که از نام آن پیداست، با استفاده از لولا باز و بسته می شوند. در صورتی که یراق آلات به کار رفته در این کابین اگر جنس مرغوب و باکیفیتی داشته باشد، تا مدت های طولانی برای شما ماندگاری دارد.

ریلی

یراق آلات و شیشه های به کار رفته همانند لولایی بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و به صورت کشویی باز و بسته می شود. کابین دوش شیشه ایی ریلی برای ساختمان هایی که فضای کمی دارند، مناسب می باشد. یراق آلات کابین های ریلی در رنگ های مختلفی موجود است و شما می توانید این یراق آلات را با دکوراسیون اتاق خود هماهنگ کنید. نوع کابین ریلی بسیار سبک بوده و ایستایی زیبایی دارد و در مقایسه با سایر نوع ها دارای برتری بسیاری است.

پارتیشنی

نوع پارتیشنی این کابین برای حمام های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد زیرا فضای زیادی را اشغال می کند. این پارتیشن ها فضای حمام را با اتاق خواب جدا کرده و فضای جذابی را به اتاق شما می بخشد. نوع پارتیشنی این نوع کابین فضای بسیاری را به حمام شما می دهد و دارای سکویی برای استراحت می باشد. این کابین ها یراق آلات بیشتری دارد و کیفیت در این کابین ها بسیار مهم است.

برای خرید پنجره ارزان قیمت در کنار بهترین کیفیت ها می توانید به قسمت های مربوطه از تخفیف های وین کار بهره مند شوید.

چه کابین دوشی برای اتاق های کوچک مناسب است؟

نحوه ی آب بندی کردن کابین دوش شیشه ایی

 

مناسب ترین کابین دوش حمام برای فضاهای کوچک، کابین دوش ریلی می باشد. این کابین ها برای باز و بسته شدن نیاز به فضای بالایی ندارد و از کنار یکدیگر حرکت می کند. کابین دوش شیشه ایی ریلی فضای کمی را اشغال کرده و زیبایی خاص را به فضا می دهد و دارای پکیجی از امکانات مورد نیاز در حمام بوده و نیازی به خرید لوازم و وسایل اضافی نمی باشد.

قیمت کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ایی چگونه ساخته می شود

کابین دوش شیشه ای از یراق آلات مختلفی ساخته شده و هر کدام دارای کیفیت های مختلفی می باشد. این کابین ها از شیشه هایی با ضخامت های مختلفی هستند و کیفیت و ضخامت شیشه ها از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت کابین دوش شیشه ای محسوب می شود. برای خرید این نوع کابین باید به کیفیت و سپس قیمت آن توجه کنید زیرا کیفیت یراق آلات تاثیر بسیاری در ماندگاری کابین ها دارد. در هنگام استعلام قیمت باید به نوع آن نیز توجه داشته باشید.

تعمیرات پنجره دوجداره خود را به وین کار بسپارید.

ابعاد کابین دوش شیشه ای

جدید ترین قیمت کابین دوش شیشه ایی

انوع کابین ها در ابعاد مختلفی به بازار عرضه می شود و شما می توانید متناسب با ابعاد اتاق خود کابین مورد نیاز خود را سفارش دهید. با توجه به این که شیشه متریالی بسیار ساده است فضای کمی را اشغال می کند و همچنین این کابین ها دارای تمامی امکانات برای استحمام بوده و شما دیگر نیازی به خرید تجهیزات اضافه نخواهید داشت.

کابین دوش شیشه ای خارجی

برخی از افراد به دنبال کابین هایی باکیفیت بالا هستند ولی باید این نکته را در نظر گرفت که کیفیت این نوع کابین های خارجی و ایرانی با یکدیگر تفاوتی نداشته و هر دو از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشند. کابین دوش تولید شده در وینکار از بهترین و مرغوب ترین یراق آلات ساخته شده و باکیفیت ترین شیشه سکوریت در آن به کار رفته است.

برای مطلع شدن از جدیدترین قیمت پنجره دوجداره هافمن می توانید به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.

کابین دوش جکوزی

کابین دوش جکوزی به گونه ای طراحی شده که استفاده از آن بسیار رضایت بخش می باشد. این کابین ها کاملا بهداشتی بوده و به خوبی می توانند بهداشت و سلامت افراد را تضمین کند. کابین دوش جکوزی به صورت محدود بخار را در فضا پخش کرده و امکان ایجاد فضایی مناسب برای ماساژ خانگی را برای شما فراهم خواهد کرد. این کابین ها پس از هر بار استفاده محیط را کاملا استرلیزه کرده و رطوبت موجود در فضا برای پوست شما بسیار مفید می باشد.