۱۴ مهر ۱۳۹۸

در این روزها و با گسترش روزافزون صنعت و وسایل نقلیه در شهرهای بزرگ مانند کلان شهر تهران، پایتخت ایران، همه ی شهروندان با آلودگی صوتی وهوایی آن درگیر هستند و لذت داشتن زمانی برای آرامش و سکون به دور از شلوغی های سرسام آور و آلودگی های تنفسی، برکسی پوشیده نیست.

همانطور که می دانید مناطق مختلفی از شهر بزرگ تهران چندین سال این معزل را دارا هستند.

یکی از راه های ساده و مفید برای مقابله با این مشکلات، استفاده از تجهیزات استاندارد در ساخت محل سکونت و یا ساختمان های محل کار است. از جمله موارد مهم برای بهینه سازی ساختمان ها به کارگیری از درب و پنجره دوجداره upvc تهران است.

پنجره دو جداره upvc

ساخت و استفاده از پنجره و درب های یو وی سی مزیت بزرگ دیگری نیز دارد که آن کاهش هدر رفتن انرژی و کاهش هزینه های مصرفی می باشد.

از جمله مزایای دیگر درب و پنجره دوجداره upvc به مواردی از قبیل تنوع در مدل و رنگ، سبکی آن، سهولت در حمل و نصب، استفاده از مواد دوستدار طبیعت در ساخت و تولید آن، شیک و مدرن بودن، عایق صوتی و گرمایش و سرمایش می توان اشاره کرد.

قیمت در و پنجره upvc تهران

برای خرید و سفارش درب و قیمت پنجره دوجداره upvc استاندار باید مرکزی مطمئن که دارای تخصص ویژه در این زمینه است و مشتریان راضی دارد، مراجعه کرد. ما در اینجا با بررسی های خود مرکزی مناسب در شهر تهران به شما معرفی می کنیم تا با خیال راحت خرید آسان و رضایت بخشی داشته باشید.

انواع پنجره دوجداره UPVC به همراه توضیح برای شما عزیزان آورده ایم تا بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید

پنجره دوجداره upvc با خصوصیات منحصر به فردی که دارد ، از جمله صرفه جویی در انرژی ، هزینه و همچنین انعطاف پذیری و استحکام خوب در عین سبک بودن طرفداران زیادی دارد.

یو پی وی سی نوعی پلی ونیل کلراید سخت شده از مشتقات نفت خام و نمک طعام است.

غالبا به ساختار یو پی وی سی پایدارکننده ، دی اکسید تیتانیوم ، کربنات کلسیم و تنظیم کننده ضربه می افزایند تا قابلیت های آن را بهتر سازند.

انواع پنجره دوجداره UPVC

انواع پنجره دوجداره upvc دارای مدل های مختلفی از لحاظ شکل و ظاهر می باشد و در صورتی که شما انواع مدل های پنجره دوجداره را بشناسید میتوانید بهترین انتخاب را متناسب با نیازتان انتخاب کنید.

البته قیمت انواع پنجره upvc نیز با توجه به مدل های آن میتواند متفاوت باشد .

 • پنجره upvc ثابت

انواع پنجره دوجداره UPVC : پنجره upvc ثابت از پر کاربردترین و مناسب ترین نوع اجزاء پنجره های دو جداره میباشد که چون ثابت است در آن از یراق آلات استفاده نمیشود و در مقایسه با دیگر انواع پنجره های دو جداره upvc در کاهش آلودگی صوتی تاثیر زیادی دارد.

از دیگر مزایای پنجره یو پی وی سی ثابت این است که بهترین میزان دید را بدون مزاحمت فریم برای شخص ایجاد میکند.

همچنین به خاطر فیکس بودن (fixed) عایقی در برابر گرد و خاک، سرما و گرما است.

این مدل پنجره دو جداره upvc را میتوان از پر مصرف ترین نوع پنجره دو جداره upvc نام برد زیرا در تمامی مدل های ترکیبی استفاده میگردد و به دلیل ثابت بودن آن در نواحی نورده به صورت دیواره نیز کاربرد دارد.

قیمت پنجره دو جداره تهران

 • پنجره upvc تک حالته

انواع پنجره دوجداره UPVC : بازشو (سش) اين نوع از پنجره upvc باز شدن بر روی يك محور به صورت افقی می باشد. اين نوع از پنجره دو جداره upvc دارای ويژگی های زير می باشد:

 1. پایین بودن قيمت نسبت به بقيه بازشو ها
 2. تغيير جهت (سش) يا بازشو از راست به چپ و يا از چپ به راست با كمترين زمان و قيمت و همچنین اجرا در محل
 3. تعويض راحت لولا ها و يراق آلات upvc درصورت نياز
 4. تعویض پنجره های قدیمی با حفظ فرم قبلی کلاسیک آن بدلیل اینکه پنجره های قدیمی عموما با بازشوی تک حالته می باشد و در بعضی از ساختمان ها بنا به دلایلی اجازه تغییر حالت بازشو ها را نمی دهند. در این موارد، پنجره یو پی وی سی تک حالته گزینه مناسبی است. چرا که این مدل، همان مدل بازشوی کلاسیک پنجره ها میباشد.
 • پنجره upvc دوحالته

انواع پنجره دوجداره UPVC : بازشو اين نوع از پنجره upvc باز شدن روي دو محور افقي و عمودي با يك دستگيره است.

اين پنجره با توجه به اينكه در درون ساختمان قرار دارد اغلب در جايي نصب مي شود كه نياز به جابجايي هوا است مانند آشپز خانه.آلات آلماني(روتو-شورينگ)براي اين نوع از پنجره upvc بهتر است.

با توجه به جای قرار گيری اين پنجره و بازشوی آن در هنگام باز و بسته شدن به فضاي كمتري لازم است و داراي مزايای زير است :

 1. داراي امنيت بالا با توجه به يراق آلات به كار رفته
 2. مخفي و پنهان بودن يراق آلات زير محور سش يا بازشو
 3. قابليت رگلاژ راحت
 4. امنيت و راحتی در باز و بسته شدن توسط كودكان
 • پنجره upvc فولكس واگنی

انواع پنجره دوجداره UPVC : این نوع از پنجره به دلیل یراق آلات خاص خود مصارف خاصی دارد و سيستم بازشوی اين پنجره به صورت ريلی و مانند ماشين های مزايای آن عبارت است از :

 1. باز شدن (سش)باز شو تا زاویه ۴۵ درجه
 2. هنگام باز و بسته شدن هیچ فضایی اشغال نمی شود
 3. دارای سه نوع مختلف اتومات، نیمه اتومات و معمولی فولكس واگن است.
 • پنجره upvc كلنگی

انواع پنجره دوجداره UPVC : سیستم (سش) باز شوی این پنجره دوجداره upvc به صورت یک جهت باز شو حول محور زیرین تعبيه شده كه بصورت استاندارد قابليت تغيير حالت دارد و مزایای خاص خود را داراست كه مي توان به موارد زير اشاره كرد:

 1. قابلیت نصب دو نوع یراق آلات
 2. مورد استفاده در راه پله و نور گیر و حمام و سرویس های بهداشتی
 3. تعویض و نصب سریع
 4. قابلیت تغییرجهت (سش) باز شو
 • پنجره upvc آكاردئونی

انواع پنجره دوجداره UPVC :اين محصول براي درب و پنجره هاي upvc با عرض بيشتر از سه متر كاربرد دارد و يا در پارتيشن هايي كه به صورت موقتی نياز است ارتباط آنها با هم قطع شود و يا در بالكن های كه عرض زيادي دارند به كار مي رود.

 • پنجره upvc دو لنگه بازشو يا فرانسوی

انواع پنجره دوجداره UPVC : اين مدل از پنجره upvc در وسط بدون ستون هستند و موليوني در وسط پنجره قرار نمي گيرد.

 • پنجره upvc در بالکنی و سرویسی
 • انواع پنجره دوجداره UPVC : یو پی وی سی مورد استفاده در این نوع درب دو جداره و از سش در و یراق آلات سوئیچی و با توجه به علاقه مشتری که تمام (سش) را از شیشه دو جداره و یا مقداری از (سش) با پنل و بقیه با شیشه تهیه می شود.

درب سرویسی upvc که از اسمش پیداست در دستشویی مورد استفاده قرار می گیرد که در این نوع در یراق آلات سرویسی و (سش) تمام پنل و یا قسمتی از بالای آن شیشه و بقیه یا پنل تهیه می شود.

برای سفارش پنجره دو جداره upvc در تهران می توانید با ما تماس بگیرید