31 مه 2021

بهترین پنجره دوجداره یو پی وی سی کدام است؟ یا بهترین مارک پنجره دوجداره کدام یک از برند های موجود در بازار می باشد؟ برای این که اطلاعی دقیق از بهترین مارک های پنجره ی دوجداره موجود در بازار بدست آورده باشید ، پیشنهاد می دهیم ادامه ی این مطلب را با دقت بخوانید.

بهترین مارک پنجره دوجداره یو پی وی سی

بهترین برند پنجره دوجداره یو پی وی سی

کدام پنجره دوجداره بهتر است ؟

یا بهترین مارک پنجره دوجداره upvc ؟

این دو سوال به عنوان دو سوال بسیار مهمی می باشند که توسط بیشتر افراد خریداری پنجره دو جداره از ما پرسیده می شود در این مقاله قصد داریم شما را  به گونه ای راهنمایی کنیم تا با بهترین پنجره دوجداره مناسب خود آشنا شوید

برای شناخت بهترین پنجره دوجداره لازم است که پنجره را در موارد مختلفی دسته بندی کنیم چرا که هر دسته می تواند یک معیار برای معرفی بهترین پنجره دو جداره یو پی وی سی از دید شما باشد چرا که هر محل نصب قطعا دارای ویژگی های خاص خود می باشد و می تواند معیار های خاص خود را داشته  باشد به طور کلی از مهمترین فاکتورها برای معرفی بهترین پنجره دوجداره upvc می توان به :

 • بهترین مارک پنجره دوجداره (نوع برند پروفیل)
 • بهترین نوع پنجره دوجداره (مدل بازشو پنجره دوجداره)

مارک های مختلفی از پنجره دوجداره یو پی وی سی در بازار موجود می باشد که هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاص خود می باشند و دارای قیمت های مختلفی می باشند یکی از فاکتورهای موثر در قیمت پنجره دوجداره upvc همین مارک یو پی وی سی می باشد .

این نکته را نیز در نظر بگیرید که پنجره های دوجداره علاوه بر پروفیل UPVC، با پروفیل آلومینیومی نیز ساخته می شوند.

اگر مایل به انتخاب پنجره دوجداره با پروفیل آلومینیوم با عایق بندی قوی هستید، بهتر است از پنجره دوجداره ترمال بریک(Termal berak) استفاده کنید.

ویژگی های بهترین مدل پنجره دوجداره UPVC

 • عایق بودن در مقابل سرما و گرما
 • عایق بودن در مقابل صوت و گرد و غبار
 • عایق بودن در مقابل آب و رطوبت به ویژه  در مناطق شمالی کشور
 • نصب آسان، نگهداری و تمیز کردن راحت پنجره ها
 • کمک به صرفه جویی در هزینه های قبض گاز و برق خانه
 • وزن سبک نسبت دارای رنگ بندی های متنوع
 •  به تمامی انواع  درب و پنجره های مختلف
 • استفاده از قفل های ضد سرقت
 • دارای تنوع بالا در مدل و اشکال با توجه به نیاز مشتری

بهترین قیمت برای خرید پنجره دوجداره هافمن چگونه محاسبه می شود؟

بهترین مارک پنجره دوجداره از نظر نوع برند پروفیل

بهترین مارک پنجره دوجداره از نظر نوع برند پروفیل

به  طور کلی سه مدل پروفیل از برند های معروف در بازار که بیشترین استفاده را دارند، شامل زیر است :

 • وین تک
 • ویستا بست
 • هافمن

سه برند پروفیل پنجره دوجداره وین تک، ویستا بست وهافمن در موارد سطح مقطع، ضخامت دیواره خارجی، تعداد حفره ها و وزن یک متر نسبت بهم متفاوت هستند.

برای مثال، بیشترین سطح مقطع پروفیل و بیشترین تعداد حفره در پنجره های UPVC در برند وین تک دیده می شود. همچنین پنجره های دوجداره ویستابست بیشترین وزن پروفیل و ضخامت دیواره خارجی پروفیل را  در بین پنجره ها دارد.

برند های دیگری نیز برای پروفیل پنجره دو جداره موجود می باشد اما این سه برند بیشترین تقاضا را دارند  در ادامه به بررسی این سه پروفیل می پردازیم

هر دو پروفیل وین تک و ویستا بست در رده های مختلفی از کیفیت موجود می باشد لازم است بدانید اگر به دنبال بهترین برند پنجره یو پی وی سی می باشید و یکی از انواع پروفیل ها را انتخاب کرده اید باید به این نکته نیز توجه کنید که در برخی از موارد دیده شده است از پروفیل های تقلبی نیز به عنوان پروفیل های معتبر استفاده می کنند پس حتما در هنگام خرید و نصب پنجره دوجداره این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که احتمال اینکه پروفیل تقلبی باشد نیز وجود دارد پس سعی کنید برای نصب پنجره upvc  از دفاتر نصب معتبر کمک بگیرد

برای اطلاع از قیمت پنجره دوجداره وین تک می توانید به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.

تفاوت پروفیل وین تک و پروفیل ویستابست

پروفیل ویستابست از پروفیل وین تک گرانتر می باشد پروفیل ویستابست از وین تک سنگین تر می باشد در عوض پروفیل وین تک دارای حرفه های بیشتری می باشد ضخامت در دیواره های خارجی در پروفیل خانواده ویستابست بیشتر می باشد و پروفیل وین تک سطح مقاومت بیشتری نسبت به پروفیل ویستا بست دارد

هر دو پروفیل یعنی وین تک و ویستا بست همانگونه که اشاره شد دارای رنج های مختلفی می باشند که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود می باشد لازم است بدانید این دو پروفیل سالیان طولانی است که به عنوان پروفیل های درب و پنجره دوجداره مورد استفاده قرار میگیرند.

بهترین نوع پنجره دو جداره از نظر مدل بازشونده

یکی دیگر از سوالاتی که پرسیده می شود برای خرید پنجره دوجداره این است که کدام مدل پنجره دوجداره بهتر می باشد ؟

مدل های پنجره UPVC در بازار داخلی ایران از تنوع بالایی برخوردار است و با توجه  به موقعیت پنجره دست شما برای انتخاب بسیار باز است.

این سوال نیز بسته به موقعیت پنجره دارد مثلا شما می توانید از پنجره دوجداره کشویی یا ریلی در آشپزخانه استفاده کنید یا از پنجره دایره ای در حمام و دستشویی استفاده کنید اما آن چیزی که مهم می باشد بهترین مدل پنجره دوجداره از لحاظ بازشو برای نصب بستگی به اولا محل نصب و دوما اندازه محل نصب پنجره دو جداره دارد .

همچنین منطقه سکونت شما یکی دیگر از فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین مدل پنجره دوجداره میباشد.

برای مثال پنجره دوجداره آلومینیومی برای مناطق گرم و خشک با تابش نور خورشید شدید بهترین گزینه است.

بهترین مدل پنجره دوجداره از نظر متریال

بهترین مدل پنجره دوجداره از نظر متریال

نوع یراق آلات به کار رفته در کیفیت پنجره های دوجداره از مهم ترین نکاتی است که باید به هنگام بهترین برند پنجره های UPVC باید به آن دقت کرد.

همچنین نوع شیشه پنجره دوجداره میتواند از شیشه های دوجداره و سه جداره انتخاب شود.

در این مطلب اطلاعات جامعی راجع به بهترین مارک پنجره دوجداره یو پی وی سی برای تان قرار دادیم،برای مطلع شدن از چگونگی تعمیر پنجره دوجداره می توانید به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید و در آخر امیدواریم این مطلب به اندازه کافی برای تان آموزنده  و مفید قرار گرفته شده باشد.